Op onze teksten rust Copyright!! Lees onze disclaimer onderaan de website voor meer informatie.

jubileum logo stomaatje alles over stomas

    Vraag het ChatGPT 

StomaSupport

KRIMPEN AAN DE LEK – Stichting Stomaatje heeft 19 breukbanden ontvangen van Peter Kruithof, eigenaar van Acupunctuur Peter Kruithof bij Vita Qualis en acupuncturist bij Jordens Fysio Medisch Centrum. De banden, met een gezamenlijke winkelwaarde van bijna € 2.500, worden tegen een symbolische vergoeding beschikbaar gesteld aan stomadragers.



De overhandiging vond plaats bij Jordens Fysio Medisch Centrum in Krimpen aan de Lek. Een breukband ondersteunt stomadragers met een parastomale hernia (een breuk rondom de stoma) of helpt het risico daarop te verkleinen. Omdat deze hulpmiddelen niet altijd volledig worden vergoed en relatief duur zijn, is deze donatie bijzonder waardevol.

De breukbanden maakten deel uit van een praktijkinventaris die Peter had overgenomen. Hoewel hij ze aanvankelijk wilde verkopen, koos hij er na contact met Stichting Stomaatje voor om ze te doneren, zodat ze een nieuwe bestemming krijgen bij stomadragers die ze hard nodig hebben.

Samen sterker

Stichting Stomaatje is ontzettend blij met dit warme gebaar. "Voor sommige stomadragers is een goede breukband echt onmisbaar. Helaas zijn deze hulpmiddelen niet altijd betaalbaar of worden ze niet volledig vergoed. Dankzij deze donatie kunnen we mensen helpen die anders misschien mis zouden grijpen."

Stichting Stomaatje is Peter Kruithof en Jordens Fysio Medisch Centrum dan ook zeer dankbaar voor deze mooie samenwerking.

Beschikbaar voor een kleine vergoeding

De 19 gedoneerde breukbanden worden niet commercieel verkocht, maar tegen een kleine vergoeding aangeboden aan stomadragers die deze hard kunnen gebruiken. De opbrengst wordt volledig ingezet voor de activiteiten van Stichting Stomaatje.

Binnenkort maakt Stichting Stomaatje via haar website en sociale media bekend hoe stomadragers zich kunnen aanmelden en welke maten beschikbaar zijn.

×